שמונה דברים שצריך לדעת לקראת אימוץ חתול

חושבים לאמץ חתול? לפני שאתה מביא הביתה את החבר הפרוותי החדש שלך, יש כמה דברים שכדאי לדעת. מהבנת הצרכים של החתול שלך ועד להיות מוכנים לכל בעיה פוטנציאלית, פוסט זה בבלוג יעזור לוודא שאתה מוכן לאחריות שבבעלות חיית מחמד.

היו מוכנים לרכוש אספקה ​​מדי חודש

אימוץ חתול הוא מחויבות גדולה, ולפני שאתם עושים את הצעד, חשוב להיות מודעים לכמה מהצרכים הנלווים לכך שיש חתול בבית. להלן שמונה דברים שאתה צריך לדעת לפני אימוץ חתול:

1. יהיה עליך לרכוש ציוד מדי חודש, כמו אשפה, מזון, צעצועים וארגזים לחתולים.

2. חיסונים חשובים גם לך וגם לחתול שלך, ומיקרו-צ’יפים היא דרך טובה להבטיח שחיית המחמד שלך תתאחד איתך אם הוא או היא הולכים לאיבוד.

3. חשוב שיהיה לך חבר חתולי בחייך, אבל היו מוכנים לפרנס אותו – כל חתול חדש דורש אוכל, פסולת, צעצועים ועמוד גירוד.

4. שריטות של חתול עלולות להיות מסוכנות גם לכם וגם לרהיטים שלכם, אז הקפידו לפקוח עין על הרהיטים שלכם אם יש לכם חתלתול בבית.

5. ודאו שיש לכם וטרינר בשכונה שלכם שיטפל בחתול שלכם אם הוא או היא יחלה.

6. לבסוף, ודא שאתה מוכן להתמודד עם כל התנהגות טמפרמנטית מהחבר החדש שלך – חתלתול שמח הוא חתלתול תוכן!

צעצועים ואביזרים

כאשר תאמץ חתול, סביר להניח שתידרש לרכוש ציוד מדי חודש. זה כולל דברים כמו מזון לחתולים, פסולת וצעצועים. הקפד להצטייד בדברים החיוניים האלה לפני שאתה מביא את חברך החתולי החדש הביתה, והיה מוכן לקנות אותם שוב על בסיס חודשי. בנוסף, הקפד לקרוא את תוויות המוצרים לפני שאתה רוכש אותם כדי לוודא שהם בטוחים עבור החתול שלך.

חומרי אימון

כהורה לחתול חדש, חשוב להיות ערוכים לעלות האספקה ​​מדי חודש. זה כולל פריטים כמו מזון, פסולת וצעצועים. כמו כן, חשוב להיות מודעים לעלויות הכרוכות באימון ציות, רישוי והוצאות אחרות של חיות מחמד. על ידי הכנה לעלויות אלו מבעוד מועד, תוכל ליהנות מהחתול החדש שלך ללא לחץ.

להלן שמונה דברים שכדאי לדעת לפני אימוץ חתול:

1. היו מוכנים לרכוש אספקה ​​מדי חודש.
2. אימון ציות הוא חלק חשוב בגידול חתול ומתחיל מוקדם. ודא שיש לך ערכת התחלה טובה וקבע אימונים קבועים.
3. היו מודעים לעלות רישוי החתול שלכם וודאו שיש לכם את הכספים הזמינים לכיסוי העלות.
4. ודא שיש לך מספיק מזון ומים עבור החתול החדש שלך. חתול במשקל 20 ק”ג צריך כ-3 כוסות מזון ביום, וחתול במשקל 60 ק”ג צריך כ-5 כוסות מזון ביום.
5. חתולים צריכים פסולת, אז היו מוכנים לקנות אותו באופן קבוע. נסו לא לבזבז יותר מדי פסולת כי חתולים ישתינו לעתים קרובות במקומות שונים ממה שעושים בני אדם. במקום זאת, קנה מותג איכותי שהחתול שלך יאהב.
6. שמור מגוון של צעצועים זמינים עבור החתול שלך לשחק איתם. צעצועים יכולים לבדר אותם שעות על גבי שעות.
7. הקדישו קצת זמן להכיר את החתול שלכם לפני שאתם מביאים אותו הביתה כדי ששניכם תרגישו בנוח עם המעבר.
8. אם אתם שוקלים להשיג חתלתול, היו מוכנים לספק לו מזון ומים לפחות שבועיים לפני הבאתם הביתה כדי שיוכלו להתרגל להיות הרחק מאמם ומהאחים.

השג את האספקה ​​הדרושה

כשזה מגיע לאימוץ חבר חדש לחתולים, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני הנסיעה למקלט. בראש ובראשונה, ודא שיש לך את כל המצרכים שאתה צריך, כמו מזון, מים, ארגז חול ומנשא לחתולים. לאחר מכן, הקפד להביא את החתול שלך לבדיקה אצל וטרינר לפני הבאתו הביתה. לבסוף, שים לב לשמונה הדברים המפורטים להלן ובטוח שתהיה לך תוספת חדשה ומשמחת לבית שלך!

קופסאות אשפה

כשזה מגיע לאימוץ חתול, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמביאים הביתה את החבר החתולי החדש שלך. בראש ובראשונה, ודא שיש לך את כל הציוד שאתה צריך. אלה כוללים מנות מזון ומים, ארגז חול וחול חתולים. בנוסף, ודא שהחתול שלך מעוקר או מסורס. ואחרון חביב, הקפידו לקנות את מזון החתולים שחיית המחמד החדשה שלכם אכלה לפני שתביאו אותם הביתה. עם ההכנות האלה, אתה מוכן להביא הביתה את החתלתול החדש שלך!

מיטת חתולים

לפני שאתה מביא הביתה חתול בפעם הראשונה, וודא שיש לך הכל כדי לשמור על חיית המחמד החדשה שלך מאושרת ונוחה. זה כולל צלחת מזון, קערת מים, מיטה וצווארון. בנוסף, תצטרך להשיג תגים עבור החתול שלך. תגים יכולים לזהות את החתול שלך למקרה שהוא יאבד או ייגנב, וגם יכול לעזור לך לעקוב אחר מקום הימצאו.

השג את המצרכים הדרושים

כשזה מגיע לרכישת ציוד לחתול החדש שלך, יש כמה דברים שתצטרך לחשוב עליהם. בראש ובראשונה, ודא שיש לך כלי אוכל וקערת מים עבור חיית המחמד שלך. לאחר מכן, תצטרך להשיג מיטה לחתול שלך. עץ חתול או ערסל יכולים להיות גם תוספות נחמדות לבית שלהם. ולבסוף, ודא שיש לך את הציוד הדרוש לניתוח הסירוס או העיקור שלהם, כמו קולר ותגים. על ידי ביצוע העצות הפשוטות האלה, אתה תהיה בדרך לקבל את הבית המושלם עבור החתול החדש שלך!

היכונו למהלך נסער ולחוץ של חתול

לפני אימוץ חתול, חשוב להיות מודעים לשמונה הדברים הבאים.

1. חתולים הם בעלי חיים עצמאיים וידרשו קצת זמן להסתגל לביתם החדש.

2. חתולים יכולים להיות קשים לאילוף בית ועשויים לדרוש מכם הרבה סבלנות ועקביות.

3. חתולים הם בעלי חיים רגישים ועלולים להגיב בצורה שלילית לשינויים בסביבתם, כמו בן משפחה חדש שנכנס לגור או הכנסת חיית מחמד חדשה.

4. לחתולים יש אינסטינקט טרף חזק, מה שאומר שהם עשויים להיות נוטים לצוד חיות קטנות, כמו מכרסמים או ציפורים, בביתכם.

5. חתולים דורשים טיפוח קבוע על מנת לשמור על הפרווה נקייה ובריאה.

6. חתולים עלולים להיות מועדים לחרדות ומתח, שעלולים להתבטא בצורה של התנהגות הרסנית או עצבנות.

7. חשוב לספק לחתול שלך שפע של צעצועים ומקומות מסתור על מנת לבדר אותם ולמנוע ממנו להילחץ.

8. חשוב לעקוב באופן קבוע אחר בריאותו של החתול ולוודא שהוא מקבל את הטיפול הווטרינרי הדרוש. על ידי מודעות לשמונה הדברים האלה לפני אימוץ חתול, תוכל להבטיח שלחבר הפרוותי החדש שלך יהיה מעבר חלק לביתך וחי חיים ארוכים ומאושרים.

הבן את אינסטינקט הציד הטבעי של החתול

אם אתם חושבים לאמץ חתול, חשוב להבין את אינסטינקט הציד הטבעי שלהם. חתולים הם צאצאים של החתולים ששוטטו במישורי אפריקה לפני למעלה מ-10,000 שנה והיו ציידים מיומנים. כיום, חתולים עדיין צדים למען מזונם – בעלי חיים קטנים כמו מכרסמים, ציפורים וחרקים – והם עושים זאת באופן אינסטינקטיבי. למרות שרוב החתולים יקבלו את כל האוכל שהם צריכים מהבעלים האנושיים שלהם, הם עדיין עשויים לצוד אם הם מרגישים לחוצים או נסערים. כל עוד אתה מודע להתנהגות הציד של החתול שלך ותנקוט בצעדים כדי למנוע מהם לצוד בתוך הבית שלך, אתה והחתול שלך תהיו בני לוויה מאושרים ובריאים.

היו מוכנים לשריטות וציפורניים

כשאתה מאמץ חתול, אתה מקבל בברכה תוספת למשפחה שלך. חשוב להיות מוכנים לזוגיות החדשה ולהבין שחתולים יכולים להיות קצת שרוטים בהתחלה. הנה שמונה דברים שכדאי לדעת לפני אימוץ חתול:

1. חתולים הם טריטוריאליים ועשויים להתגרד או לטפר כדי לבסס את הטריטוריה שלהם. התנהגות זו היא בדרך כלל קצרת מועד ותתפוגג עם הזמן.
2. חתולים הם בעלי חיים עצמאיים שידרשו קצת זמן להסתגל לביתם ולמשפחתם החדשים. ודא שאתה סבלני עם החבר החתולי החדש שלך ותן להם זמן להתרגל לסביבה שלהם.
3. חתולים זקוקים להרבה פעילות גופנית ויש לאפשר להם לצאת החוצה במידת האפשר. חתול משועמם עלול להיות הרסני או תוקפני.
4. חתולים הם טורפים ויאכלו בשר נא, אז ודאו שהבית שלכם מצויד בכלי מזון ומים, כמו גם צעצועים שאפשר לשחק איתם.
5. חתלתולים דורשים הרבה TLC לפני שהם מוכנים לאימוץ, אז היו מוכנים לספק הרבה חיבוקים, תשומת לב וצעצועים.
6. ודא שהחתול שלך מחוסן נגד כלבת ו- Feline Leukemia Virus (FeLV). שתי המחלות הללו הן קטלניות אם אינן מטופלות מיד.
7. סירוס החתול יעזור לשלוט בהורמוני הרבייה שלו, מה שיכול להפוך אותם לשובבים וידידותיים יותר.
8. לבסוף, היו מוכנים להתמודד עם “קרב חתולים” מדי פעם. מקרים אלו הם בדרך כלל קצרים אך עלולים לגרום לשריטות או נשיכות. על ידי מודעות לעובדות אלו, תהיו מוכנים יותר להתמודד עם כל מצב קשה שעלול להתעורר כאשר יש לכם חתול בבית.

התחייבו לזמן, לאנרגיה ולקשר רגשי

אם אתם שוקלים לאמץ חתול, חשוב להיות מודעים לכמה מהדברים שאתם צריכים לעשות על מנת להפוך את תהליך האימוץ להצלחה. בראש ובראשונה, תצטרכו להקדיש זמן ואנרגיה לטיפול בחתול החדש שלכם. חתולים דורשים תשומת לב רבה ובקרוב יהפכו לבני משפחה קרובים מאוד. שנית, תצטרך לוודא שיש לך קשר רגשי עם החתול שאתה מאמץ. חתולים הם חיות חברתיות, והם ירצו להיות ליד מישהו שהם סומכים עליהם. לבסוף, חשוב לוודא שהחתול שאתם מאמצים מתאים לאורח החיים שלכם. חלק מהחתולים מתאימים יותר למשקי בית של אדם יחיד, בעוד שאחרים מתאימים יותר לבתים משפחתיים. אם תפנו את הזמן ללמוד על כל הגורמים המעורבים באימוץ חתול, תוכלו לקבל החלטה מושכלת האם זו חיית המחמד המתאימה לכם או לא.

ודא שלחתול שלך יש סביבה בטוחה ונוחה

לפני שאתם מאמצים חתול, הקפידו לקחת בחשבון את הזמן, האנרגיה והמחויבות הרגשית שתעשו. חתולים דורשים הרבה אהבה ותשומת לב, והם יכולים להיות עצמאיים אך במהירות להפוך לבני משפחה קרובים מאוד. הנה שמונה דברים שאתה צריך לדעת לפני שמקבלים חתול:

1. חתולים הם בעלי חיים פעילים שזקוקים להרבה פעילות גופנית.

2. כמו אנשים, גם חתולים צריכים גירוי נפשי. הם צריכים להיות לפחות שעתיים של זמן משחק בכל יום, כמו גם הזדמנויות לחקור את הסביבה שלהם.

3. חתולים זקוקים לאינטראקציה חברתית. יש לאכסן אותם עם לפחות חתול אחד אחר או בן לוויה אנושי, רצוי אחד באותו גיל ובאותו אישיות.

4. חתלתולים צריכים להיות חברתיים מגיל צעיר ואין להשאירם לבד לפרקי זמן ארוכים.

5. חתולים הם בעלי חיים רגישים ועשויים להגיב לסביבות חדשות או לאנשים בצורה שונה מזו הקודמות שלהם. חשוב להעריך את האישיות והתאימות של החתול שלך לפני אימוץ.

6. חתולים זקוקים לקערות מזון ומים שהן גדולות מספיק כדי שיוכלו לאכול ולשתות מהן, אבל לא כל כך גדולות שהם לא יכולים להסתובב או להתחפר בהן. הם צריכים גם קופסאות זבל שנשמרות נקיות ויבשות, עם פסולת טרייה. כל שבועיים.

7. אין להשאיר חתולים בחוץ ללא השגחה; הם נוטים לחלות ואף עלולים להידרס על ידי מכונית.

8. לחתולים יש תקופות של עלייה מהירה במשקל וירידה במשקל, לכן חשוב לעקוב אחר הרגלי האכלה ופעילות גופנית.

צור קשר רגשי בינך לבין החתול שלך

לפני שאתם מאמצים חתול, חשוב להבין שתצטרכו להקדיש זמן, אנרגיה וחיבור רגשי לחיית המחמד שלכם. חתולים יוצרים קשר רגשי לבעליהם בדומה לתינוקות ולכלבים, על פי מחקר חדש מאוניברסיטת אורגון סטייט. חשוב להקדיש זמן להכיר את החתול לפני קבלת ההחלטה לאמץ אותו. עליך גם לוודא שאתה מוכן למחויבות ארוכת הטווח של הזמן, האנרגיה והכספים שלך.

על ידי ביצוע העצות האלה, תוכל ליצור קשר רגשי עם חברך החתולי החדש שיימשך כל החיים.

Leave a Comment